WhatsApp

Karadağ'da Şirket Kurmak

Karadağ'da Şirket Kurmak

Balkanlar’ın kalbinde yer alan ve çarpıcı Adriyatik kıyı şeridi ve engebeli dağ manzaralarıyla tanınan Karadağ, iş fırsatları ve olağanüstü yaşam kalitesinin benzersiz bir karışımını arayan girişimciler ve yatırımcılar için gizli bir mücevher olarak hızla ortaya çıkıyor. Stratejik konumu, elverişli vergi ortamı ve ekonomik kalkınmaya kararlı hükümetiyle Karadağ, Avrupa’da iş kurmak isteyenler için öne çıkan bir destinasyon olmaya hazırlanıyor.

Karadağ, bu güzel ülkede Şirket Kurmak isteyenlere sayısız avantaj sunuyor.

Karadağ’da Şirket Kurmak ve işletmenizin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karadağ'da Şirket Kurmanın Avantajları

Avrupa Birliği Oturumu ve Vatandaşlığı Kazanın
Karadağ’da şirket kurmak ve 5 yıl boyunca kurulu olan şirketi aktif tutmak şirket sahiplerine Karadağ’da oturum imkanı tanıyor. 2025 yılında Avrupa Birliğine girecek olan Karadağ’da şirketinizin olması Avrupa Birliği oturumunuz olması anlamına gelmektedir. Üstelik Kurulu Şirket 10 yıl boyunca devam eder ise Kalıcı Vatandaşlık ile Avrupa Birliği Vatandaşlığı elde edebilirsiniz.

Faaliyet Kodları Olmadan Ticaret
Karadağ, işletmeler için faaliyet kodlarının zorunlu kılınması şeklindeki geleneksel kısıtlamalardan kurtulmuştur. Bu, önceden tanımlanmış kategorilerle sınırlandırılmadan çok çeşitli iş fırsatlarını keşfetme esnekliğine sahip olduğunuz anlamına gelir. Girişiminiz ister turizm, teknoloji, emlak veya başka bir sektörde olsun, Karadağ’daŞirket Kurmak yeniliği ve çeşitli iş arayışlarını teşvik eder.

Düşük Vergi Oranları
Karadağ’da şirket kurmak yalnızca %9’luk kurumlar vergisi oranı ile finansal başarıya zemin hazırlıyor.

Lokal Banka Hesabı Açmak
Karadağ’da Şirket Kurarak Karadağ’da Lokal Banka Hesabı açabilir, yatırımlarınızı yönetebilirsiniz. Ülkenin geleneksel bankacılık sistemi istikrarı ve güvenilirliğiyle bilinir.

Karadağ'da Şirket Kurma ve Finansal İşlemler

Karadağ’da Şirket Kurma Seçenekleri
Karadağ’da Şirket Kurmak isteyen birçok girişimci için en yaygın seçeneklerden biri Limited Şirket (Ltd) kurmaktır. Limited şirketler, işletme sahipleri ile şirket arasında mali sorumluluğu sınırlayan bir yapı sunar ve bu nedenle girişimciler arasında popülerdir.

Karadağ’da şirket kurmak için gereken minimum sermaye miktarı
Karadağ’da şirket kurmak için belirli bir minimum sermaye miktarı şartı bulunmamaktadır.

Karadağ’da Lokal bankada şirket banka hesabı açmak
Karadağ’da şirket kuruluşu yaparak Lokal Bankalarda banka hesabı açabilirsiniz.

Karadağ’da online banka hesabı açmak:
Karadağ’da şirket kuruluş işlemlerinden sonra hızlı bir şekilde yerel veya uluslararası online bankalardan birinde hesap açabilir, finansal işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Karadağ’da PayPal Hesabı Açmak:
Şirketiniz Karadağ’da kurulduktan sonra PayPal hesabı açma konusunda size destek sunuyoruz. PayPal hesabınızı kullanarak ödemeler alabilir ve transfer işlemlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Karadağ’da Stripe Hesabı Açmak:
Şirket kuruluş süreçleriniz tamamlandıktan sonra Stripe ile kartla ödeme alabilir ve işletmenizi daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz.

Karadağ’da şirket kurma, oturum ve bütün süreçlerle ilgili daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yurtdışında bir şirket kurmak, sadece en güncel yasal mevzuatı tam anlamıyla bilmeyi gerektirmekle kalmaz, aynı zamanda süreçte yapılan küçük bir hata dahi müşteri için zaman ve para kaybına yol açabilir. GloBridge gibi güvenilir ve profesyonel bir danışmanlık şirketi ile çalışmak yapmak hayati önem taşır, çünkü uzmanlıkları, özel hizmetleri, yasal uyumlulukları, ağ ve bağlantıları ile sürekli destekleri, iş kurma sürecinin sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlanmasını garanti eder.

Karadağ’da Şirket Kurmak için Karadağ’a gitmeniz gerekmemektedir. GloBridge’in uzman ekibi sizler için gerekli dökümantasyonlar ile birlikte şirket kuruluşunuz online bir biçimde tamamlanmaktadır.

Karadağ’da iş kurmak isteyen birçok girişimci için en yaygın seçeneklerden biri Limited Şirket (Ltd) kurmaktır. Limited şirketler, işletme sahipleri ile şirket arasında mali sorumluluğu sınırlayan bir yapı sunar ve bu nedenle girişimciler arasında popülerdir..

Karadağ’da şirket kurmanın maliyeti bir dizi faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında sermaye miktarı, hukuki danışmanlık, yerel düzenlemelere uyum ve diğer hizmetler bulunmaktadır. Maliyet konusunda daha spesifik bilgi almak ve ihtiyaçlarınıza özel bir çözüm bulmak için GloBridge uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız, size uygun maliyet ve iş modelini belirlemek konusunda size rehberlik edecektir.