WhatsApp

İngiltere’de Şirket Kurmak

İngiltere'de Şirket Kurmak

Zengin tarihi, kültürel ve ekonomik mirasıyla tanınan İngiltere, finans ve küresel BT ticareti için önde gelen bir merkez olarak hizmet vermektedir. Küresel bir yatırımcı veya işletme olarak, İngiltere’de Şirket Kurmak ve operasyonlarınızı yürütmek, markanızı yeni zirvelere taşıyacak benzersiz avantajlarla dolu bir dünyanın kapılarını açar.

İngiltere’nin İrlanda, Hollanda, Fransa ve Belçika gibi etkili Avrupa Birliği ülkelerine coğrafi yakınlığı, onu küresel ticaret ağınızı genişletmek için ideal bir üs olarak konumlandırıyor. Üstelik İngiltere’de Şirket Kurmak, uluslararası ticaret için cazip bir destinasyon olma konusundaki itibarı sayesinde küresel yatırımcıların dikkatini hemen çekiyor.

İngiltere’de Şirket Kurmak ve işletmenizin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için bugün bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere'de Şirket Kurmanın Avantajları

Küresel Genişleme
İngiltere’de Şirket Kurmak, uluslarası anlamda küresel genişleme ve itibar kazanmanızı sağlar.

Avrupa Birliği İçerisinde Satışlarda KDV
İngiltere’de Şirket Kurmak, Avrupa Birliği içindeki satışlarda %0 KDV avantajından yararlanmanıza olanak tanır.

Sıfır Sermaye Gereksinimi
Başlangıç ​​sermayesi yatırımına gerek kalmadan İngiltere’de Şirketinizi Kurun

Ödeme Kuruluşlarını Kullanma
İngiltere’de Şirket Kurmak, ödeme işlemlerini sağlayan PayPal ve Stripe’ı kullanmanıza olanak tanır.

Öne Çıkan E-ticaret Pazar Yerlerine Erişin
İngiltere’de Şirket Kurmak, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi Amazon, Etsy, eBay ve daha fazlası gibi önde gelen platformlarda kolayca satmanıza olanak tanır.

Avrupa Birliği Merkez Bankası onaylı Banka Hesabı
Yatırımlarınızı ve fonlarınızı saklayabileceğiniz güvenli bir alan sağlayan, Avrupa Merkez Bankası onaylı bir banka hesabı açın.

İngiltere'de Şirket Kurma Seçenekleri

İngiltere’de iş kurmak isteyen birçok girişimci için en yaygın seçeneklerden biri Limited Şirket (Ltd) kurmaktır. Limited şirketler, işletme sahipleri ile şirket arasında mali sorumluluğu sınırlayan bir yapı sunar ve bu nedenle girişimciler arasında popülerdir.

İngiltere’de şirket kurmak için gereken minimum sermaye miktarı
İngiltere’de Şirket Kurmak için herhangi bir sermayeye ihtiyaç yoktur.

İngiltere’de online banka hesabı açmak
İngiltere’de şirket kuruluş işlemlerinden sonra sizlere hızlı bir şekilde Estonya, Amerika, İngiltere menşeili online bankalardan birinden hesap açılışı yapabilir, paranızı güvende tutabilir ve yatırımlarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

İngiltere’de PayPal Hesabı Açmak
İngiltere’de Şirketiniz kurulduktan sonra sizlere PayPal hesabı açılışı konusunda destek oluyoruz. PayPal hesabınız açıldıktan sonra PayPal Hesabınıza ödeme alabilir, transferlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

İngiltere’de Stripe Hesabı Açmak
İngiltere’de Şirket Kuruluş süreçleriniz tamamlandıktan sonra Stripe ile kartla ödeme alabilir, işlerinizi kolayca büyütebilirsiniz.

İngiltere’de Şirket Kurmak ve süreçler ile ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yurtdışında bir şirket kurmak, sadece en güncel yasal mevzuatı tam anlamıyla bilmeyi gerektirmekle kalmaz, aynı zamanda süreçte yapılan küçük bir hata dahi müşteri için zaman ve para kaybına yol açabilir. GloBridge gibi güvenilir ve profesyonel bir danışmanlık şirketi ile çalışmak yapmak hayati önem taşır, çünkü uzmanlıkları, özel hizmetleri, yasal uyumlulukları, ağ ve bağlantıları ile sürekli destekleri, iş kurma sürecinin sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlanmasını garanti eder.

İngiltere’de Şirket Kurmak için İngiltere’ye gitmeniz gerekmemektedir. GloBridge’in uzman ekibi sizler için gerekli dökümantasyonlar ile birlikte şirket kuruluşunuz online bir biçimde tamamlanmaktadır.

İngiltere’de iş kurmak isteyen birçok girişimci için en yaygın seçeneklerden biri Limited Şirket (Ltd) kurmaktır. Limited şirketler, işletme sahipleri ile şirket arasında mali sorumluluğu sınırlayan bir yapı sunar ve bu nedenle girişimciler arasında popülerdir..

İngiltere’de şirket kurmanın maliyeti bir dizi faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında sermaye miktarı, hukuki danışmanlık, yerel düzenlemelere uyum ve diğer hizmetler bulunmaktadır. Maliyet konusunda daha spesifik bilgi almak ve ihtiyaçlarınıza özel bir çözüm bulmak için GloBridge uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız, size uygun maliyet ve iş modelini belirlemek konusunda size rehberlik edecektir.

İngiltere’de İş Kurmak 1 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

  • Pasaport
  • İkamet
  • Adresinize
  • Düzenlenmiş
  • Fatura