WhatsApp

Diğer Hizmetler

Yurtdışı Banka Hesap Açılışı

Yurtdışı Şirket Kurmak isteyen girişimciler, özellikle yeni kurulu şirketler için Yurtdışında banka hesabı açılışı yaparken zorlanmaktadırlar. Küresel Ölçekte güvenilir ve iyi bankacılık hizmetleri sağlayan bankalar ile çalışmak işlerin büyütülebilmesi için çok elzemdir. GloBridge’in 9 Ülke’de bulunan ofisleri ve Partnerleri ile dilediğiniz ülke’de kurulu şirketiniz için banka hesabı açabilir, yatırımlarınızı ve transferlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

finance, bank, banking-4858797.jpg

Vergi Optimizasyonu

Uluslararası ticaret yapan girişimciler için, vergi optimizasyonu stratejileri hayati bir öneme sahiptir. Yurtdışında şirket kurarak sadece vergi avantajları elde etmekle kalmaz, aynı zamanda prestij ve itibar açısından da güçlü bir konum elde edebilirsiniz. Farklı ülkelerde iş yapmak, düşük vergi oranları ve avantajlı ticaret koşulları ile işlerinizi daha da büyütme potansiyeli sunar.

calculator, calculation, insurance-385506.jpg

Uluslararası Hukuk

Uluslararası Hukuk alanında sunduğumuz hizmetler, küresel çapta iş yapan şirketlere, kuruluşlara ve bireylere yönelik kapsamlı ve uzman bir destek sunmaktadır. Müşterilerimize, uluslararası ticaretin karmaşıklıkları ve farklı hukuki sistemlerin etkileşimleri konusunda derin bir anlayış ve rehberlik sağlamak üzere tasarlanmış bu hizmetlerimiz, müşterilerimizin sürdürülebilir başarı elde etmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Yabancı yatırımlar, uluslararası sözleşmelerin oluşturulması ve yürütülmesi, çeşitli hukuki düzenlemelere tabi işlemler ve anlaşmazlık çözümü gibi konularda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan danışmanlık hizmetleri, müşterilerimizin iş stratejilerini güçlendirmelerine, yasal riskleri minimize etmelerine ve uluslararası düzeyde başarılı bir şekilde faaliyet göstermelerine yardımcı olmaktadır. Küresel deneyimimiz ve etkili ilişki ağımız ile, müşterilerimize en güncel ve uygun çözümleri sunarak, onların hukuki ihtiyaçlarını başarıyla karşılamaktayız.

lawyer, guide book, justice-3268430.jpg

VAT Numarasının Alınması

VAT (Value Added Tax) numarası, bir şirketin veya ticaret yapan bir bireyin, belirli bir ülkede katma değer vergisi (KDV) kaydına sahip olduğunu belirten bir tanımlayıcı numaradır. KDV, bir mal veya hizmetin üretimi veya tüketimi sırasında eklenen bir vergi türüdür.

Yurtdışı Şirket Kuruluşlarında ise Şirket Kuruluşu yapılacak ükeye ticaret yapılması durumunda ise belirli ticaret limitlerinden sonra VAT Numarasının alınması ve buna bağlı beyannamelerin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

GloBridge olarak Yurtdışı Şirket Kuruluşu yapılmış olan şirketinize VAT Numarası alabilir, beyannamelerinizi profesyonel bir şekilde düzenleyebiliriz.

img 231972725efd971882ea69c1969f8fa7

ITIN Numarası

ITIN (Individual Taxpayer Identification Number), Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) gelir vergisi sistemine tabi olan bireyler için özel bir kimlik numarasıdır. ITIN, genellikle Amerika’da vergi mükellefi olmayan, ancak vergi beyannamesi vermesi gereken bireyler için kullanılır.

Özellikle PayPal ve diğer bankalar yabancı yatırımcılar için ITIN Numarası talep etmektedir.

itin numarasi abd 1280x800 1

EIN Numarası

EIN (Employer Identification Number) numarası, işverenlere, şirketlere ve diğer işletme türlerine özgü bir tanımlayıcı numaradır. ABD’de bu numara, ticari faaliyet gösteren bir şirketin federal vergi beyannamesini ve diğer hükümet belgelerini işlemek için kullanılır. İşte EIN numarasının ne olduğu ve neden gereklidir:

EIN Numarası Nedir?

EIN numarası, federal bir tanımlayıcı numaradır ve genellikle şirketlerin, işverenlerin ve diğer işletmelerin hükümete karşı mali yükümlülüklerini yerine getirmelerini sağlar. Bu numara, ABD’deki vergi mükelleflerini tanımlamak için kullanılır ve genellikle 9 haneli bir sayı dizisidir.

EIN Numarası Genellik Bankalar Tarafından ve PayPal tarafından talep edilmektedir.

bigstock Irs Form W Application For I 370562467 1024x678 1