WhatsApp

Hollanda’da Şirket Kurmak

Hollanda’da Şirket Kurmak

Hollanda, stratejik konumuyla Avrupa’nın merkezinde yer alarak, işletme faaliyetlerini genişletmeyi düşünen girişimcilere ve şirketlere çeşitli avantajlar sunmaktadır. Hollanda’da şirket kurmak, Avrupa ve İngiltere’ye açılan doğal bir lojistik merkezinde iş yapma fırsatı anlamına gelmektedir. Bu ülkede şirketinizin merkezini kurarak, ürünlerinizi kolaylıkla Avrupa, İngiltere ve çevre ülkelere ulaştırabilirsiniz.

Hollanda’nın diğer Avrupa Birliği ülkeleriyle kıyaslandığında düşük vergi oranları, şirket kuruluşları için önemli avantajlar sağlamaktadır. Özellikle alt iştirak şirketlerden dağıtılacak karlarda %0 vergi avantajı sunan Hollanda, dünya genelinde faaliyet gösteren bir şirketin kar dağıtımını Hollanda şirketinin bir alt iştiraki üzerinden gerçekleştirmesi durumunda Hollanda devletine herhangi bir vergi ödemesine gerek olmadan parasını transfer etmesine olanak tanımaktadır. Hollanda’da şirket kurmak, uluslararası iş dünyasında rekabet avantajı elde etmek isteyenler için çekici bir seçenek sunmaktadır.

Hollanda’da şirket kurma ve işletmenizi bir üst seviyeye taşıma konusundaki avantajlar hakkında daha fazla bilgi almak ve nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hollanda'da Şirket Kurmanın Avantajları

Diğer Avrupa Birliği Ülkelerine Göre Düşük Vergi Oranları
Ülke, rekabetçi bir kurumlar vergisi oranına sahiptir ve bu da onu uluslararası yatırımcılar için cazip bir destinasyon haline getirmektedir. Hollanda hükümeti, işletmenizin finansal performansını optimize etmesini ve büyüme girişimlerine yeniden yatırım yapmasını sağlayan çeşitli vergi teşvikleri ve muafiyetleri sunmaktadır.

Favori Holding Merkezi
Hollanda, uluslararası şirketlerin favori holding merkezi olarak biliniyor. İyi kurulmuş yasal ve finansal sistemleri, burayı varlıkları, fikri mülkiyet haklarını ve bağlı ortaklıkları tutmak ve yönetmek için ideal bir yer haline getiriyor.

Üstün Lojistik Ve Teknolojik Altyapı
Hollanda’da şirket kurmak, birinci sınıf limanlar, gelişmiş ulaşım ağları ve modern dağıtım tesisleriyle son teknolojiye sahip lojistik altyapısına ulaşım sağlamaktadır. Bu olağanüstü lojistik destek, ürünlerinizin Avrupa çapında ve ötesine sorunsuz bir şekilde taşınabilmesini sağlar.

Yüksek Nitelikli ve Çok Dilli İşgücü
Ülkenin uluslararası görünümü, birden fazla dilde yetkinliğe sahip yetenekleri kolayca bulabileceğiniz anlamına gelir ve bu da dünya çapındaki müşteriler ve ortaklarla iletişimi kolaylaştırır. Hollandalı işgücü, güçlü iş ahlakı, uyum yeteneği ve yeniliğe olan bağlılığıyla tanınır ve bu da onu işinizin büyümesi için mükemmel bir varlık haline getirir.

Teknolojik Altyapı
Hollanda, inovasyona güçlü bir şekilde odaklanan bir teknoloji merkezidir. Gelişmiş BT altyapısı ve araştırma ve geliştirmeye olan bağlılığı, burayı teknoloji odaklı işletmeler için ideal bir ortam haline getiriyor.

Hollanda’da İş Kurmak, bu ve daha fazla avantajlarla birlikte büyümeyi hızlandırır ve finansal hacmi arttırma fırsatı sunar.

Hollanda'da Şirket Kurma Seçenekleri

Hollanda’da Şirket Kurma için genellikle 2 farklı şirket türü tercih edilmektedir. Bunlar BV (Besloten Vennootschap) ve NV (Naamloze Vennootschap)’dir. Yaygın olarak BV (Besloten Vennootschap) şirket türü tercih edilmektedir. Bu şirket türleri, işletme ihtiyaçlarınıza göre farklı avantajlar sunar. GloBridge sizin işinize en uygun şirket kuruluş türünü belirllereyek zaman ve maliyet tasarrufu sağlamanızı sağlar.

Hollanda’da şirket kurmak için gereken minimum sermaye miktarı
Hollanda’da şirket kurmak için gereken minimum sermaye şirket türüne göre değişkenlik göstermektedir. Yaygın olarak tercih edilen BV (Besloten Vennootschap) 1 Euro sermaye ile kurulabilmektedir.

Hollanda’da online banka hesabı açmak
Hollanda’da şirket kuruluş işlemlerinden sonra sizlere hızlı bir şekilde Estonya, Amerika, İngiltere menşeili online bankalardan birinden hesap açılışı yapabilir, paranızı güvende tutabilir ve yatırımlarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hollanda’da PayPal Hesabı Açmak
Hollanda Şirketiniz kurulduktan sonra sizlere PayPal hesabı açılışı konusunda destek oluyoruz. PayPal hesabınız açıldıktan sonra PayPal Hesabınıza ödeme alabilir, transferlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Hollanda’da Şirket Kurmak ve süreçler ile ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yurtdışında bir şirket kurmak, sadece en güncel yasal mevzuatı tam anlamıyla bilmeyi gerektirmekle kalmaz, aynı zamanda süreçte yapılan küçük bir hata dahi müşteri için zaman ve para kaybına yol açabilir. GloBridge gibi güvenilir ve profesyonel bir danışmanlık şirketi ile çalışmak yapmak hayati önem taşır, çünkü uzmanlıkları, özel hizmetleri, yasal uyumlulukları, ağ ve bağlantıları ile sürekli destekleri, iş kurma sürecinin sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlanmasını garanti eder.

Hollanda’da Şirket Kurmak için Hollanda’ya gitmeniz gerekmemektedir. GloBridge’in uzman ekibi sizler için gerekli dökümantasyonlar ile birlikte şirket kuruluşunuz online bir biçimde tamamlanmaktadır.

Hollanda’da Şirket Kurma için genellikle 2 farklı şirket türü tercih edilmektedir. Bunlar BV (Besloten Vennootschap) ve NV (Naamloze Vennootschap)’dir. Bu şirket türleri işletme ihtiyaçlarına göre farklı avantajlar sunmaktadır. Sizlere en uygun şirket türü için GloBridge olarak profesyonel hizmet vermekteyiz.

Dubai’de şirket kurmanın maaliyeti seçilecek şirket türüne, alınacak lisans türüne ve hangi emirlikte olacağına göre değişkenlik göstermektedir. GloBridge olarak sizlerin ihtiyaçlarını karşılayacak ve en uygun maaliyetli olacak şekilde şirket kuruluşlarını gerçekleştiriyoruz.

Hollanda’da İş Kurmak 10 gün içerisinde tamamlanmaktadır.